Cine credeti că poartă cea mai mare vinovăţie pentru protestele din ţară? Steam-10 Recomandare


• Citeste regulament-ul
• Daca ai probleme la inregistrare anunta problemele forumului
• Urmeaza tutorialele pentru incepatori !
Regulament | Probleme | Tutoriale
Cine credeti că poartă cea mai mare vinovăţie pentru protestele din ţară? Inregi10 Bine Ai Venit !


• Te rugam sa te inregistrezi !
• Inregistrarea este complet gratuita
• Nu dureaza mult

Iregistrare

Comunitatea TorinoCS



https://i.servimg.com/u/f41/15/21/93/78/inregi10.png/




Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Cine credeti că poartă cea mai mare vinovăţie pentru protestele din ţară? Steam-10 Recomandare


• Citeste regulament-ul
• Daca ai probleme la inregistrare anunta problemele forumului
• Urmeaza tutorialele pentru incepatori !
Regulament | Probleme | Tutoriale
Cine credeti că poartă cea mai mare vinovăţie pentru protestele din ţară? Inregi10 Bine Ai Venit !


• Te rugam sa te inregistrezi !
• Inregistrarea este complet gratuita
• Nu dureaza mult

Iregistrare

Comunitatea TorinoCS



https://i.servimg.com/u/f41/15/21/93/78/inregi10.png/


Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cine credeti că poartă cea mai mare vinovăţie pentru protestele din ţară?

5 participanți

 :: Sondaje

In jos

Cine credeti că poartă cea mai mare vinovăţie pentru protestele din ţară?

Cine credeti că poartă cea mai mare vinovăţie pentru protestele din ţară? I_vote_lcap14%Cine credeti că poartă cea mai mare vinovăţie pentru protestele din ţară? I_vote_rcap 14% 
[ 1 ]
Cine credeti că poartă cea mai mare vinovăţie pentru protestele din ţară? I_vote_lcap57%Cine credeti că poartă cea mai mare vinovăţie pentru protestele din ţară? I_vote_rcap 57% 
[ 4 ]
Cine credeti că poartă cea mai mare vinovăţie pentru protestele din ţară? I_vote_lcap14%Cine credeti că poartă cea mai mare vinovăţie pentru protestele din ţară? I_vote_rcap 14% 
[ 1 ]
Cine credeti că poartă cea mai mare vinovăţie pentru protestele din ţară? I_vote_lcap0%Cine credeti că poartă cea mai mare vinovăţie pentru protestele din ţară? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Cine credeti că poartă cea mai mare vinovăţie pentru protestele din ţară? I_vote_lcap14%Cine credeti că poartă cea mai mare vinovăţie pentru protestele din ţară? I_vote_rcap 14% 
[ 1 ]
 
Total voturi : 7
 
 

Cine credeti că poartă cea mai mare vinovăţie pentru protestele din ţară? Empty Cine credeti că poartă cea mai mare vinovăţie pentru protestele din ţară?

Mesaj Scris de X.demo*d Dum Feb 12, 2012 5:33 pm

Cine credeti că poartă cea mai mare vinovăţie pentru protestele din ţară?


Ultima editare efectuata de catre X.demo*d in Dum Feb 12, 2012 10:34 pm, editata de 3 ori
X.demo*d
X.demo*d
WebMaster
WebMaster

Mesaje : 1206
Reputatie : 15
Data de inscriere : 16/03/2011

Sus In jos

Cine credeti că poartă cea mai mare vinovăţie pentru protestele din ţară? Empty Re: Cine credeti că poartă cea mai mare vinovăţie pentru protestele din ţară?

Mesaj Scris de P4P4R4 Dum Feb 12, 2012 5:38 pm

Poporul poarta cea mai mare vina pt tot ce se intampla in tara!si totul a plecat de la revolutie..au ales hotii si de acolo a plecat totul:)
P4P4R4
P4P4R4
CS-Team
CS-Team

Mesaje : 141
Reputatie : 3
Data de inscriere : 12/12/2011
Localizare : peste tot

Sus In jos

Cine credeti că poartă cea mai mare vinovăţie pentru protestele din ţară? Empty Re: Cine credeti că poartă cea mai mare vinovăţie pentru protestele din ţară?

Mesaj Scris de X.demo*d Dum Feb 12, 2012 5:46 pm

Eu , sub nicio forma nu consider ca acest presedinte ar fi vinovat pur si simplu din cauza faptului ca nu ne a condus numai el dupa Revolutie . Multunesc


am dat un edit
Cine credeti că poartă cea mai mare vinovăţie pentru protestele din ţară? 1062531443
Subscriu la acest comentariu. As mai adauga si fenomenul de ura intre toate partidele. Unirea a fost facut pentru a rezolva mai usor problemele. Acum nu se mai unesc, ci se dezbina
X.demo*d
X.demo*d
WebMaster
WebMaster

Mesaje : 1206
Reputatie : 15
Data de inscriere : 16/03/2011

Sus In jos

Cine credeti că poartă cea mai mare vinovăţie pentru protestele din ţară? Empty Re: Cine credeti că poartă cea mai mare vinovăţie pentru protestele din ţară?

Mesaj Scris de traf1c Dum Feb 12, 2012 6:23 pm

in mare parte o are guvernu .. de unde sa stie poporu ce om e ala pe care'l alege .. la inceput toti promit marea cu sarea.. asa a fost mereu ..si la urma fura tot si isi fac case si isi trag masini luxoase pe spatele nostru .. nu inteleg o chestie de ce sa platesc impozit la masina mi'au dat ei bani sa o cumpar? .. asta e abuz frate .. in fine si mai sunt multe de spus .. nu stiu unde vom ajunge .. :) nu vezi ca pentru orice lucru trebuie sa platesti la ei nu stiu ce taxa .. dc numa in Romania e criza tot mai des si in celalalte natiuni nu? tot mai des aud ca criza criza cei criza asta frate .. unde se duc banii frate de e criza asta? .. in fine .. sunt multe smecherii facute de ei .. eu unu sunt antiguvern ..le'as pune o bmb sa sara in aer .. ca au furat viitorul multor oameni .. am cunoscut oameni destepti cu carte .. care muncesc pe te miri ce .. in constructii sau in alte domenii si meseria lor e alta .. daca au iesit cu cv dc nu pot intra cu meseria cu care au iesit .. dc nu au loc in societate? ...in ziua de azi .. trebe sa platesti daca vrei sa ai o munca .. la birou sau o munca mai lejera .. sunt atatea si atatea de spus !! .. dar degeaba ca nimeni nu asculta !!daca va continua asa in curand vom deveni straini la noi acasa .. pt ca vad tot mai des straini cumparand pamantul nostru .. cred ca la ora actuala .. juma de romania e cumparata de straini !
traf1c
traf1c
CS-Team
CS-Team

Mesaje : 102
Reputatie : 4
Data de inscriere : 17/04/2011
Varsta : 29
Localizare : Roma

Sus In jos

Cine credeti că poartă cea mai mare vinovăţie pentru protestele din ţară? Empty Re: Cine credeti că poartă cea mai mare vinovăţie pentru protestele din ţară?

Mesaj Scris de .::KinG::. Dum Feb 12, 2012 7:31 pm

parerea mea...e statu...si in al 2 lea rand noi...daca unu fura o gaina sa dea mancare la copii ia 5 ani de puscarie si ii face pe toti iar pe cealata partea unu care omoara trafic de droguri prostitutie ultraj falsuri inselatorie si toate alea la dosar ia 7 din care face 3 ani jumate pt buna purtare sau nu ii face deloc.....undei dreptatea si justitia aici .....cn ar trebui sa intervina in chestii din astea guvernu presedintele sau noi???nu zic ca sunt niste incompetenti care nu sunt in stare sa faca un km de strada si sa schimbe 2 pungi din cosurile de gunoi iar in legatura cu cosurile aici vine vb si de noi pt ca ele exista dar noi tot pe strada aruncam gunoiul ca asa e mai smechereste si frumos (asta fiind felul nostru de comportament)...deci 1 la mana noi sa ne schimbam mentalitatea si felul nostru de a fi....fara sa mai fim rai si dusmanosi unii cu altii
iar 2 aia ce vor veni la putere si sa conduca tara bn trebuie sa se gandeasca la oamenii ce dorm pe strada si nu au ce manca pt ca daca o sa se continue in ritmul asta ca toti cei care ajung la putere sa isi faca mersurile lor si poporu la urma se duce tara asta de rapa de tot....


INTRATI PE BZI sa vedeti un reportaj cu oameni ce dorm in canbuze la -20 de grade si cand li se ofera o cana de ceai fierbinte isi pierd cuvintele si da in plans sau cei care beai spirt ca sa se poata incalzi ....Astai tara in care am trait si indiferenta guvernului si a noastra
avatar
.::KinG::.
Membru
Membru

Mesaje : 261
Reputatie : 5
Data de inscriere : 15/08/2011

Sus In jos

Cine credeti că poartă cea mai mare vinovăţie pentru protestele din ţară? Empty Re: Cine credeti că poartă cea mai mare vinovăţie pentru protestele din ţară?

Mesaj Scris de X.demo*d Dum Feb 12, 2012 7:42 pm

Ai dreptate king,sa sti ca ma doare sufletul cind imi ramine ceva si o arunk la gunoi si ma gindesc la cei ce nu au nimik.
La noi in tara trebui facute multe caritas pentru a ajuta batrini si cei saraci dar asta nu se intimpla ca se inbogatesc alti pe motivul asta.
X.demo*d
X.demo*d
WebMaster
WebMaster

Mesaje : 1206
Reputatie : 15
Data de inscriere : 16/03/2011

Sus In jos

Cine credeti că poartă cea mai mare vinovăţie pentru protestele din ţară? Empty Re: Cine credeti că poartă cea mai mare vinovăţie pentru protestele din ţară?

Mesaj Scris de .::KinG::. Dum Feb 12, 2012 8:08 pm

Cine credeti că poartă cea mai mare vinovăţie pentru protestele din ţară? 1110703316
avatar
.::KinG::.
Membru
Membru

Mesaje : 261
Reputatie : 5
Data de inscriere : 15/08/2011

Sus In jos

Cine credeti că poartă cea mai mare vinovăţie pentru protestele din ţară? Empty Re: Cine credeti că poartă cea mai mare vinovăţie pentru protestele din ţară?

Mesaj Scris de DeXxTeR Mier Mar 21, 2012 12:22 am

Antonescu , Geoana si tot COMUNISTIIIIIIIIIIII .
Sa vina REGELE MIHAI si o sa fie linistee
DeXxTeR
DeXxTeR
Membru
Membru

Mesaje : 66
Reputatie : 1
Data de inscriere : 16/03/2012
Varsta : 27

Sus In jos

Cine credeti că poartă cea mai mare vinovăţie pentru protestele din ţară? Empty Re: Cine credeti că poartă cea mai mare vinovăţie pentru protestele din ţară?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 :: Sondaje

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum