Cine ma poate ajuta cu ceva Steam-10 Recomandare


• Citeste regulament-ul
• Daca ai probleme la inregistrare anunta problemele forumului
• Urmeaza tutorialele pentru incepatori !
Regulament | Probleme | Tutoriale
Cine ma poate ajuta cu ceva Inregi10 Bine Ai Venit !


• Te rugam sa te inregistrezi !
• Inregistrarea este complet gratuita
• Nu dureaza mult

Iregistrare

Comunitatea TorinoCS



https://i.servimg.com/u/f41/15/21/93/78/inregi10.png/




Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Cine ma poate ajuta cu ceva Steam-10 Recomandare


• Citeste regulament-ul
• Daca ai probleme la inregistrare anunta problemele forumului
• Urmeaza tutorialele pentru incepatori !
Regulament | Probleme | Tutoriale
Cine ma poate ajuta cu ceva Inregi10 Bine Ai Venit !


• Te rugam sa te inregistrezi !
• Inregistrarea este complet gratuita
• Nu dureaza mult

Iregistrare

Comunitatea TorinoCS



https://i.servimg.com/u/f41/15/21/93/78/inregi10.png/


Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cine ma poate ajuta cu ceva

+3
P4P4R4
radw
.::KinG::.
7 participanți

In jos

Cine ma poate ajuta cu ceva Empty Cine ma poate ajuta cu ceva

Mesaj Scris de .::KinG::. Mar Ian 24, 2012 10:03 pm

Sall ......am o problema speciala cu cei de la infostrada....am o viteza la net de 20 de mega ping mic in cs dar merge de parca sunt pe cheita...iam sunat miau schimbat modemul care il avam miau adus altul dar acelasi model si dupa 2 luni de zile aceeasi treaba....nu vrea sa mearga

Dupa ce am sunta iar si iar si iar la un moment dat miau inchis telefonul in nas si mai tot timpul ziceau ca linea la ei e aposto.....calculatoru meu nu cred sa fie de vina pt ca e noou am bagat un sac de bani in el si in afara de asta mai am si 4 laptopuri si e aceeasi treaba la toate.....cum as putea sai dau in gat pe c...tii astia de la infostrada si unde ca sa le fac denuntie si sai chem in tribunal ....

1 la mana leam zis ca nu mai platesc facturile care imi ajung acasa pt ca serviciul lor nu functioneaza ca sa il pot plati iar 2 miau cerut 60 de euro pe un modem care costa 5 euro cred ca mai mult nu face iar pt contract inca 200 .....in aceasta seara am sunat la ei iarasi si miau zis ca imi aduc alt modem eu leam zis ca acest model nu il mai vreau pt ca nu merge bine e slab dar pana sa fac treaba asta am fumat 5 pachete de tigari am sunat de 50 de ori si am pierdut o zi intreaga ca sa pot vb cu unu care e cat de cat competent si fara sa imi inchida telefonul atunci cand vede ca sa pierdut in spatiu si nu stie ce sa imi zica in afara de linea e aposto...Va Rog astept o ideea ceva ...

PS: am inteles ca este protectia consumatorului aici in italia iar pt internet telefonie fixa sau mobila este un program care se instaleaza si ei verifica serviul pe care il ai daca iti merge sau nu si se autosesizea ei singuri dandui in judecata pe handicapatii aia de unde ai u net Cine ma poate ajuta cu ceva 1613664723 Cine ma poate ajuta cu ceva 331432820
avatar
.::KinG::.
Membru
Membru

Mesaje : 261
Reputatie : 5
Data de inscriere : 15/08/2011

Sus In jos

Cine ma poate ajuta cu ceva Empty Re: Cine ma poate ajuta cu ceva

Mesaj Scris de radw Mar Ian 24, 2012 11:46 pm

a , nu esti singur-ul ... si io am cam acceasi problema ! dar ca am net de la fastweb ... sa-ti arat si un print facut la speedtest.net : http://www.speedtest.net/result/1728236812.png
radw
radw
Membru
Membru

Mesaje : 17
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/12/2011

Sus In jos

Cine ma poate ajuta cu ceva Empty Re: Cine ma poate ajuta cu ceva

Mesaj Scris de P4P4R4 Mar Ian 24, 2012 11:47 pm

man nu poti avea pretentia sa mearga prea bine netu aici..pt ca modemul lor e de 65mb/s.si eu am net de la ei si imi merge prost!in tara puteai sa`i denunti la protectia consumatorului pt ca nu`si respecta angajamentele facute in contract!daca vrei poti sa te certi cu ei..macar sa nu te mai puna sa platesti rezilierea contractului..parerea mea..incearca un modem cu o viteza mai mare...dar nu cred ca te poate ajuta..prea mult! e grele aici in italia
P4P4R4
P4P4R4
CS-Team
CS-Team

Mesaje : 141
Reputatie : 3
Data de inscriere : 12/12/2011
Localizare : peste tot

Sus In jos

Cine ma poate ajuta cu ceva Empty Re: Cine ma poate ajuta cu ceva

Mesaj Scris de radw Mar Ian 24, 2012 11:56 pm

pai are cineva net de la infostrada , descarca cu 900 kb/s
radw
radw
Membru
Membru

Mesaje : 17
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/12/2011

Sus In jos

Cine ma poate ajuta cu ceva Empty Re: Cine ma poate ajuta cu ceva

Mesaj Scris de .::KinG::. Mier Ian 25, 2012 12:22 am

Cine ma poate ajuta cu ceva 2025119733 nush ce sa zic de fastweb am inteles ca merge bn a avut mosimiu cand am stat cu el impreuna si are si acuma dar merge perfect faza la ei e ca daca vrei viteza costa...pe cand la infostrada am viteza(mega..20 am) dar nu merge nici de un kb/s...cat despre modemuri am inteles ca cele peste 50 de euro sunt bune si sami cumpar modem si sa mai platesc si ratele la asta care il am si sa nu mearga nici cu ala cumparat ce fac atunci sparg modem pc le arunc pe geam si unde vad infostrada pe strada tai toate cablurile sparg geamurile la magazine si ajung la frana :)))Cine ma poate ajuta cu ceva 331432820 Cine ma poate ajuta cu ceva 4264534537 niste incompetenti cretini si idioti....daca iam zis la un operator ca am pingu de 10 cand de 200 cand de 5 si el ma intreaba cei ala ping:))=)))Cine ma poate ajuta cu ceva 2100982230 atunci iam zis ca nu mai conteaza si ca de cand lucreaza in domeniu...iar un altul ii zic cati mega suporta banda lor de net poate e din cauza aia sa fie traficu prea mare si sa nu duca banda lor ca e mica la care el imi raspunde ca este de cati mega ai tu fa un test de velocita si vezi:))=))Cine ma poate ajuta cu ceva 552372052 Parerea mea este ca romania noastra saraca si cu net de 1 mega de la clicknet le da clasa

aa de descarcat de pe torent descarc bine cu 2 mega aproape dar nu pot sa vad un film de 2 ore sau unul pe youtube de 1 min imi da bufering permanent..nu mai zic de alte situri jocuri online si altele...cel putin la cs cand trag se face tinta cat ecranu trage peste tot si merge si in reluare iar cand dau ping in consola sau pe tab este 5 sau 10 da el merge ca si cum pingu ar fi de 300



P4p4r4 de ce zici ca nu ai ce sa le faci ...pai asa unde am ajunge toti tu platesti ei iau banii u te uiti la modem cai frumos si are luminite si dai inainte...pai ce ar fi daca ar fi peste tot asa...cumperi ceva stricat ajungi acasa nu merge ce faci nu il schimbi..sau cumperi mancare expirata atunci ce faci....iti iei o cartela si nu functioneaza numaru semnalu....trebuie sa exiiste o cale prin care ii poti da la brazda cu oamenii si pe astia ca asa mai toti ar vinde numai prostii si ar face firme din astea fantoma de net telefonie etc. le deschid iau banii si au fugit tre sa fie un remediu si pt ei pt ai invata ca atunci cand iei bani de la cineva trebuie sai faci o lucrare buna sau sai oferi o functionare a serviciului bine


Ultima editare efectuata de catre .::KinG::. in Mier Ian 25, 2012 12:32 am, editata de 1 ori
avatar
.::KinG::.
Membru
Membru

Mesaje : 261
Reputatie : 5
Data de inscriere : 15/08/2011

Sus In jos

Cine ma poate ajuta cu ceva Empty Re: Cine ma poate ajuta cu ceva

Mesaj Scris de radw Mier Ian 25, 2012 12:25 am

astia "lucreaza" doar pentru bani , indiferent ca nu cunosc o boaba despre 'net' cum ai zis tu la faza aia de ping ...
radw
radw
Membru
Membru

Mesaje : 17
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/12/2011

Sus In jos

Cine ma poate ajuta cu ceva Empty Re: Cine ma poate ajuta cu ceva

Mesaj Scris de radw Mier Ian 25, 2012 12:26 am

poate ai firewall-ul .. sau ce stiu io ..
radw
radw
Membru
Membru

Mesaje : 17
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/12/2011

Sus In jos

Cine ma poate ajuta cu ceva Empty Re: Cine ma poate ajuta cu ceva

Mesaj Scris de AleSSio Mier Ian 25, 2012 1:10 am

radw exista functia EDIT va multumim
avatar
AleSSio
Membru
Membru

Mesaje : 232
Reputatie : 6
Data de inscriere : 30/03/2011
Varsta : 29
Localizare : Vrancea

Sus In jos

Cine ma poate ajuta cu ceva Empty Re: Cine ma poate ajuta cu ceva

Mesaj Scris de radw Mier Ian 25, 2012 1:11 am

alessio , dupa tine , crezi ca am vrut sa folosesc edit ?
radw
radw
Membru
Membru

Mesaje : 17
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/12/2011

Sus In jos

Cine ma poate ajuta cu ceva Empty Re: Cine ma poate ajuta cu ceva

Mesaj Scris de .::KinG::. Mier Ian 25, 2012 1:15 am

nu am firwell e ok cu el e netu lor si modemurile facute doar pt ochi sa fie colorate si cu luminite in rest nu ii intereseaza nimca banii si atata tot
avatar
.::KinG::.
Membru
Membru

Mesaje : 261
Reputatie : 5
Data de inscriere : 15/08/2011

Sus In jos

Cine ma poate ajuta cu ceva Empty Re: Cine ma poate ajuta cu ceva

Mesaj Scris de radw Mier Ian 25, 2012 1:16 am

.::KinG::. a scris:nu am firwell e ok cu el e netu lor si modemurile facute doar pt ochi sa fie colorate si cu luminite in rest nu ii intereseaza nimca banii si atata tot
=)))) =)) decat deloc ... =)) bun ca ocupa si el spatiu in casa.
radw
radw
Membru
Membru

Mesaje : 17
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/12/2011

Sus In jos

Cine ma poate ajuta cu ceva Empty Re: Cine ma poate ajuta cu ceva

Mesaj Scris de P4P4R4 Mier Ian 25, 2012 3:14 pm

[url=Cine ma poate ajuta cu ceva 1729397550][URL=http://www.speedtest.net]
uite si la mine :))
P4P4R4
P4P4R4
CS-Team
CS-Team

Mesaje : 141
Reputatie : 3
Data de inscriere : 12/12/2011
Localizare : peste tot

Sus In jos

Cine ma poate ajuta cu ceva Empty Re: Cine ma poate ajuta cu ceva

Mesaj Scris de Vlad3mo Sam Ian 28, 2012 4:09 pm

Eu dau o parere de 6 ani am schimbat vreo 3 sau 4 firme de net ,aici in italia o sa fie mai naspa netul pe zi ce trece.

Nai ce sa le faci ca netul nui pentru jocurile care le folosim noi sau sa descarci cu o viteza nustiu carece .

Astai vieata fratica .. Cine ma poate ajuta cu ceva 596052932 Cine ma poate ajuta cu ceva 2123679938
avatar
Vlad3mo
WebMaster
WebMaster

Mesaje : 349
Reputatie : 7
Data de inscriere : 15/03/2011

https://torinocs.forumattivo.it

Sus In jos

Cine ma poate ajuta cu ceva Empty Re: Cine ma poate ajuta cu ceva

Mesaj Scris de .::KinG::. Sam Ian 28, 2012 7:42 pm

pai daca astai viata vlade nu ar trebui sa platim nici noi facturile care ajung pt ca e criza si nu sunt locuri de munca ..ce sa fac imi pare rau astai viata
avatar
.::KinG::.
Membru
Membru

Mesaje : 261
Reputatie : 5
Data de inscriere : 15/08/2011

Sus In jos

Cine ma poate ajuta cu ceva Empty Re: Cine ma poate ajuta cu ceva

Mesaj Scris de Ingerash;x Lun Feb 06, 2012 9:03 pm

Cine ma poate ajuta cu ceva 1438923838 ! Speram sa iti fie de jautor toate raspunsurile !

Cine ma poate ajuta cu ceva 1596889265 Cine ma poate ajuta cu ceva 1180131665 Cine ma poate ajuta cu ceva 977949176
Ingerash;x
Ingerash;x
Graffer
Graffer

Mesaje : 94
Reputatie : 0
Data de inscriere : 27/12/2011
Localizare : Pe forum !

Sus In jos

Cine ma poate ajuta cu ceva Empty Re: Cine ma poate ajuta cu ceva

Mesaj Scris de Ingerash;x Lun Feb 06, 2012 9:25 pm

Cine ma poate ajuta cu ceva 1438923838 ! Speram sa iti fie de jautor toate raspunsurile !

Cine ma poate ajuta cu ceva 1596889265 Cine ma poate ajuta cu ceva 1180131665 Cine ma poate ajuta cu ceva 977949176
Ingerash;x
Ingerash;x
Graffer
Graffer

Mesaje : 94
Reputatie : 0
Data de inscriere : 27/12/2011
Localizare : Pe forum !

Sus In jos

Cine ma poate ajuta cu ceva Empty Re: Cine ma poate ajuta cu ceva

Mesaj Scris de X.demo*d Mar Feb 07, 2012 10:28 pm

altu nou ca asta sa invechit. Smile
Cine ma poate ajuta cu ceva KXnlJ
T.C
X.demo*d
X.demo*d
WebMaster
WebMaster

Mesaje : 1206
Reputatie : 15
Data de inscriere : 16/03/2011

Sus In jos

Cine ma poate ajuta cu ceva Empty Re: Cine ma poate ajuta cu ceva

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum